Skip to content

Klimatyczne i komfortowo wyposażone domki

Drewniane domki na każdą okazję

Nasze drewniane domki są do Twojej dyspozycji. Możesz wynająć domek na:

Play Video

Domek I

Nasz pierwszy domek! Teraz z dumnym nr 1.

To niewielki 30 metrowy drewniany budynek, który posiada w środku wmontowaną saunę do max. 6 os. Jest w nim też miejsce do wypoczynku, łazienka i poddasze.

Domek ogrzewany jest kominkiem a latem schładzany klimatyzacją.

Jeśli chodzi o udogodnienia, to posiada mini lodówkę, suszarkę do włosów, głośnik do odsłuchania muzyki i TV. Można oczywiście w tym domu nocować. Pomieści śmiało 4 os.

Na zewnątrz jest prysznic z zimną wodą, bala do schładzania się po saunie i jacuzzi podgrzewane drewnem do max 6 os.

Całość otoczona jest pergolami i tujami w pięknym sielskim klimacie.

W okresie cieplejszym wiosenno-letnim można skorzystać z miejsca przed domem i zorganizować kameralne przyjęcie np. baby show er, wieczór panieński lub po prostu wypoczynek z przyjaciółmi. Do dyspozycji mamy stoliki z palet, leżaki, stojący parasol, który chroni przed ostrym słońcem i grill.

Kolejną atrakcją przy tym domku są masaże na zewnątrz. Masaże relaksacyjne na łonie natury dla pojedynczych osób lub pary.

Domek II

Kolejnym domkiem  jest budynek z bali ( dół 35m2 i góra 20m2).

Domek posiada w środku wannę z hydromasażem dla 2 osób, miejsce do wypoczynku,  2 sypialnie dwuosobowe, łazienkę i aneks kuchenny.

Domek ogrzewany jest kominkiem i ogrzewaniem podłogowym a schładzany klimatyzacją. Z udogodnień mamy nagłośnienie wewnętrzne, TV, lodówkę, płytę indukcyjną, czajnik elektryczny, suszarka do włosów, zastawa kuchenna (talerze, sztućce, kieliszki i kubki).

Domek posiada zewnętrzną  saunę fińską, mieszczącą 10 os., zewnętrzny prysznic i balę z zimną wodą. Sauna posiada również nagłośnienie.

Klienci mogą wypocząć na ogrodzie, gdzie do dyspozycji mają leżaki lub w środku domku.

Na wprost domku jest miejsce na ognisko i siatkówkę. Można też grillować.

Miejsc noclegowych jest dla 7 os. Z dostawką.

Play Video
Play Video

Domek III

Ostatni domek również jest z bali o tych samych parametrach co domek 2.

Różnica kryje się we wnętrzu domku. Zamiast hydromasażu, jest miejsce do masaży pojedynczych lub podwójnych. Można też biesiadować, ponieważ ma stół jadalny.

Są oczywiście 2 sypialnie z antresolą, miejsce do wypoczynku, aneks kuchenny i łazienka. Ogrzewanie domku również odbywa się za pomocą przytulnego kominka i ogrzewania podłogowego.

Udogodnienia oraz sauna są bliźniacze do tych z domku nr 2.

Z udogodnień mamy nagłośnienie wewnętrzne, TV, lodówkę, płytę indukcyjną, czajnik elektryczny, suszarka do włosów, zastawa kuchenna (talerze, sztućce, kieliszki i kubki).

Domek posiada zewnętrzną saunę fińską, mieszczącą 10 os., zewnętrzny prysznic i balę z zimną wodą. Sauna posiada również nagłośnienie.

Domek 2 i 3 stoją obok siebie, dlatego też można spotykać się w większym gronie i nocować na dwóch domkach jednocześnie.