Skip to content

Oferta village Day Spa

Poznaj naszą szczegółową ofertę

Skupiamy się na zabiegach relaksacyjnych, energetyzujących, które pomagają w przywróceniu równowagi po tygodniu pracy lub długiej podróży.

Łączymy saunę z masażem, wykonujemy peeling ciała przed masażem oraz masaż ciepłą naturalną czekoladą.

Wszystkie nasze usługi to uczta nie tylko dla ciała, ale również dla zmysłów!

Masaż relaksacyjny

Ciągły stres? Przewlekłe zmęczenie? Napięcie mięśni, bóle głowy i bezsenność? Masaż relaksacyjny pomoże Ci znaleźć spokój i poczucie harmonii, jednocześnie regenerując siły witalne. Zapewni relaks, odpoczynek i poczucie spokoju. Podczas tego delikatnego masażu terapeuta stosuje olejki aromatyczne, które poprawiają stan skóry i samopoczucie. Masaż wykonywany jest na bazie masażu klasycznego i Lomi Lomi — ciepłym olejkiem przy blasku świec i kojącej muzyce.

Masaż klasyczny

Jest to jeden z najpopularniejszych zabiegów dostępnych w Village Day Spa. Masaż klasyczny oddziałuje na organizm za pomocą starannie dobranego ucisku i zestawu ruchów wykonywanych przez masażystę w odpowiednim tempie i z odpowiednią siłą, podążając po liniach mięśni, tkanek, naczyń krwionośnych i limfatycznych, od obwodu do serca. Przywraca witalność po dniu pełnym stresu, rozległym wysiłku fizycznym czy wzmożonej aktywności fizycznej.

Masaż dla dwojga

Świetna propozycja na wspólne spędzenie czasu. Romantyczna i niepowtarzalna atmosfera, blask świec, nastrojowe oświetlenie i kojąca muzyka. Wszystko to by wprowadzić Was w doskonały nastrój i sprawią, że poczujecie dogłębne odprężenie. Masaż dla dwojga to dobry pomysł na prezent z okazji urodzin, rocznicy ślubu lub innej ważnej okazji, która wymaga wyjątkowej oprawy.

Masaż pałeczkami bambusa oraz miotełkami bambusowymi

Masaż bambusowy jest masażem orientalnym, który sprzyja harmonijnemu zrównoważeniu energetycznemu naszego ciała i krążenia limfatycznego. Masaż kijami bambusowymi to terapia alternatywna dla relaksacji i poprawy fizycznej, która głęboko stymuluje skórę, mięśnie, tkankę tłuszczową i układ nerwowy. Rezultaty i korzyści płynące z masażu kijami bambusowymi uzyskuje się dzięki bodźcom generowanym przez tarcie, uderzenia i centralny nacisk bambusów. Korzyści na wszystkich poziomach:

 • odblokowane zaburzenia bioenergetyczne, pozwalające na przepływ energii
 • Fizyczny relaks, prowadzący do miłego i przyjemnego stanu umysłu
 • Poprawia krążenie limfatyczne
 • Eliminacja toksyn
 • Elastyczność skóry
 • Pomaga redukować cellulit poprzez drenaż tłuszczowy

Masaż miotełkami bambusowymi wpływa na poprawę przepływu płynów ustrojowych. Rozcierane i pobudzane mięśnie rozgrzewają się i relaksują, a na poziomie lokalnym przyśpiesza się metabolizm tkanek, co sprzyja odchudzaniu i modelowaniu sylwetki.
W aspekcie psychologicznym masaż niweluje skutki długotrwałego stresu, poprawia nastrój, głęboko wycisza, a także dodaje energii.

Sauna

Korzystanie z sauny w celu łagodzenia stresu, relaksu i promocji zdrowia trwa już od dziesięcioleci. Niektóre badania wskazują nawet na lepszy stan zdrowia serca przy regularnym korzystaniu z sauny suchej. To miejsce, gdzie hartujemy nasz organizm i przygotowujemy do walki z przeziębieniem. Skóra rozgrzewa się w saunie do około 40°C, co powoduje wydzielanie potu, jako naturalnego obrońcy organizmu zabezpieczającego przed przegrzaniem. Wydzielane wraz z potem toksyny oczyszczają skórę. Gruczoły łojowe odblokowują się i organizm dzięki temu pozbywa się nadmiaru sebum. Pod wpływem wysokiej temperatury następuje lepsze ukrwienie tkanek, a co za tym idzie – dotlenienie skóry. Po takiej sesji skóra jest oczyszczona, dobrze ukrwiona, bardziej gładka i doskonale przygotowana na przyjęcie wszelkiego rodzaju kosmetyków.

Główne zalety:

 • Pozytywny wpływ na zdrowie serca
 • Zmniejszenie objawów chorób reumatycznych
 • Lepsze wyniki w sportach, które uprawiasz
 • Ulga w przypadku niektórych chorób skóry
 • Zmniejszenie objawów astmy
 • Niższe ryzyko wystąpienia demencji

Jaccuzi

Korzystanie z gorących kąpieli w wannach i łaźniach parowych dla zdrowia i dobrego samopoczucia sięga tysięcy lat wstecz. Zanim jednak zanurzysz palce u nóg w wannie z hydromasażem, wiedz, jakie są niektóre z zalet korzystania z niej.

Główne zalety:

 • Znoszenie bólu i stanów zapalnych
 • Zmniejszenie objawów chorób reumatycznych
 • Szybszy powrót do zdrowia po urazach związanych
  ze sportem i problemach z mięśniami
 • Złagodzenie bólu stawów
 • Złagodzenie bólu mięśni i ucisku
 • Polepszenie jakości snu
 • Zwiększa szybkość przepływu krwi co pozytywnie
  wpływa na procesy regeneracyjne organizmu

Imprezy

Poszukujesz idealnego miejsca na Twoją własną imprezę? Masz dość wyszukiwania pomysłu na udany wieczór? U nas zorganizujesz wieczór panieński, kawalerskie, urodziny, a także grilla ze znajomymi. Świetnym uzupełnieniem imprezy będzie jacuzzi oraz sauna.